Pytania i odpowiedzi

Nasza sekcja FAQ zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Nie znaleziono odpowiedniej odpowiedzi?
Skorzystaj z formularza kontaktowego, aby napisać do naszego zespołu wsparcia!

MÓJ PROFIL

Profile są do użytku osobistego. Możesz tworzyć strony dla swojej firmy, firmy, organizacji lub tym podobne.

Zalecamy wybranie prawdziwego nazwiska, aby ludzie mogli łatwo znaleźć i skontaktować się z Tobą.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" po prawej stronie.
Wybierz "Ustawienia konta" i zmień nazwę swojego profilu.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" po prawej stronie.
Zostaną wyświetlone Twoje ustawienia profilu. Aby edytować informacje, kliknij "Ustawienia konta".
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony.
Wybierz "Ustawienia konta" i "Zabezpieczenia". Wybierz nowe hasło i potwierdź, wybierając "zmień hasło".
Kliknij ikonę Earth w prawym górnym rogu paska menu i wybierz język lub kraj.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu paska menu. Wybierz "Ustawienia konta" i edytuj informacje kontaktowe
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu paska menu. Wybierz "Ustawienia konta" i prześlij nowe zdjęcie profilowe.
Zaloguj się do Jafila, używając swojej nazwy użytkownika i hasła. ("Oś czasu") Możesz opublikować swoją wiadomość od początku osi czasu. Kliknij "Opublikuj", a Twój post natychmiast pojawi się na osi czasu.
Kliknij przycisk w prawym górnym rogu posta i wybierz "Edytuj".
Kliknij przycisk w prawym górnym rogu posta i wybierz "Usuń".

KORZYSTANIE Z JAFILI

Możesz wysyłać wiadomości tylko do członków premium. Aby wysłać wiadomość, wybierz opcję "wyślij wiadomość" bezpośrednio na stronie, z którą chcesz się skontaktować.

MOJA STRONA

Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Menedżer stron" i kliknij "Utwórz stronę".
Strony są przeznaczone dla firm, firm, organizacji, meczetów lub stowarzyszeń i mogą być zarządzane wyłącznie przez upoważnionych przedstawicieli. Nazwa strony powinna odzwierciedlać oficjalną nazwę Twojej firmy itp.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu paska menu. Wybierz "Menedżer stron" i "edytuj miejsce", aby zmienić kategorię strony.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Menedżer stron" i "Informacje o stronie", aby edytować informacje.
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Menedżer stron" i "Informacje o stronie". Użyj "Galeria", aby przesłać zdjęcia.
Jeśli chcesz, aby Twoja strona była wolna od reklam innych stron, musisz kupić subskrypcję premium. Zapobiegnie to wyświetlaniu się na stronach innych stron, dlatego strona po drugiej stronie będzie polecana na stronach innych niż premium.

JAFILA PREMIUM

Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Zobaczysz wszystkie poprzednie i bieżące faktury w sekcji "Płatności".
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Premium" i kliknij "Anuluj", aby anulować członkostwo od następnego miesiąca.

REKLAMA JAFILI

Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Reklamy" i kliknij opcję "Utwórz reklamę".
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. Wybierz "Reklamy"
Zaloguj się do Jafila i kliknij "Profil" w prawym górnym rogu strony. W sekcji "Faktury" możesz zobaczyć wszystkie poprzednie i aktualne faktury.
Jafila to platforma wyszukiwania, której celem jest pomoc przedsiębiorstwom islamskim w ulepszaniu sieci i wdrażaniu projektów marketingowych. Jeśli platforma jest wykorzystywana wyłącznie do celów zawodowych, możliwe jest odjęcie miesięcznej opłaty z subskrypcji premium jako wydatki reklamowe na zwrot podatku przemysłowego. Opłaty nie można odliczyć w przypadku, gdy platforma jest używana również prywatnie. Uprzejmie prosimy o skontaktowanie się z doradcą podatkowym w celu uzyskania dalszych informacji i wątpliwości.

JAFILA APP

Aplikacja Jafila jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i Apple i jest dostępna w Google Play i iTunes Store.
Aplikacja Jafila jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z Androidem i Apple i jest dostępna w Google Play i iTunes Store.
Wyszukaj "Jafila" w Google Play lub w sklepie iTunes Store i pobierz aplikację bezpośrednio na swoje urządzenie.
Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu automatycznie poinformuje Cię o aktualizacjach.

PROBLEMY

Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: office@jafila.com
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: office@jafila.com
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: office@jafila.com
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: office@jafila.com
Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: office@jafila.com
Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta: office @ jafila-com